Hakkımızda

Fit Beauty Center

Her yerde egzersizi denemiş ya da buna fırsat bulamamış spor salonlarını kalabalığından sıkılmış ve bu bölgelerde genelde ilgisiz ve yetersiz kalınmış kişilere yönelik çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Bu portföy için; Aletli pilates (Reformer), Lazer Epilasyon, Cilt Bakımı, Cadillac, Combochair, Ladle barrel, Trx, Core Workout, Elit Fitness’ı da içeren bir konsept dizayn ettik.

Egzersiz Koçluğu, Beslenme Koçluğu, Motivasyon ve Kilo İdaresi olarak bir çatı altında topladık ve sizlere hizmet vermekteyiz.

Amacımız

Reformer alanımızda; Kifoz, Skolyoz, Lordoz omurganın CveS şeklinde eğrilikleri Boyun Fıtığı, Bel Fıtığı ve bir çok omurga problemlerini gidermeye yönelik, bunun yanı sıra sıkılaşma ve esnekliği arttırma Aletli Pilates ile vücuttaki derin sabitleyici dediğimiz kas gruplarını eklemleri core bölgemizi kuvvetlendirecek egzersizler gerçekleştiriyoruz.

Personal Private Coach çalışmalarımız ile, sadece tek bir egzersiz ritüeline bağlı kalmaksızın kişinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda istediği forma ulaşmasını sağlamaktır.

Cilt bakımı alanında çalışmalarımız ile, daha sağlıklı problemsiz ışıldayan ciltler ediyoruz. Lazer epilasyon alanında ise sizi estetik açıdan rahatsız eden tüy görüntüsünü ortadan kaldırarak sağlıklı bir tene kavuşmanızı sağlıyoruz.

Baydı bütün spor salonları şimdi Fit Beauty zamanı!!!

Personelimiz

Konusunda Uzman
Emine İYİOL

Emine İYİOL

Diyetisyen

Hacettepe Üniversitesi mezunu olan diyetisyenimiz, beslenmeyi modern ve bütüncül tıbbın çok önemli bir parçası olarak görmektedir.

Gül Altuntaş

Gül Altuntaş

Egzersiz Koçu

Gül Altuntaş İstanbul’un önde gelen spor kulüplerinde program koordinatörü ve kulüp müdürü olarak faaliyet göstermiştir.

Uzm. Estetisyen Hilal ÇETİN

Uzm. Estetisyen Hilal ÇETİN 2018 kasım ayı itibariyle Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’nde estetisyen olarak görev yapmaktadır.

E-Bülteninize Kayıt Olun

Kampanyalarımızdan Haberdar Olun

Instagram Hesabımız

@saf.fethiye

Bize Ulaşın

Foça Mah. Yerguzlar Cad. No:37
Fethiye / MUĞLA

+90 252 613 75 00
+90 252 613 76 00

fit@saffethiye.com

Copyright © 2021 - Fit Beauty Center - Powered by